Hakkımızda

KAYI faaliyetlerine 1991 yılında endüstriyel binaların inşaatıyla başlamıştır. Çok çalışmanın, işine ve müşterilerine duyduğu saygının ve verdiği sözleri zamanında yerine getirmenin bir sonucu olarak KAYI, günümüzde 3 kıtadaki 30 ülkede, farklı milletlerden 6000 çalışanıyla birlikte faaliyetlerini yürütmektedir. KAYI İnşaat, KAYI Uluslararası Yatırım A.Ş. ve Bilyap İnşaat KAYI Holding’e bağlı şirketlerdendir. KAYI her zaman operasyonel performansını artırmakta ve aşağıdaki iş alanlarında bulunan projeleri teslim etmek için çok çalışmaktadır:

– Endüstriyel İnşaat

-Resmi İdari Binalar

-Otel ve Ofis Binalari

-Rezidans ve Konut Kompleksleri

-Alişveriş ve Eğlence Merkezleri

-Eğitim Kuruluşları

Sosyal Kurumlar

1994 yılında KAYI’nın uluslararası faaliyetleri Türkmenistan’da başladı ve Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Cezayir, Ukrayna, Litvanya, BAE, Bulgaristan, Irak ve Libya’ya yayıldı. KAYI, iki farklı ancak ilişkili sektördeki faaliyetleri sayesinde uluslararası arenada kendine bir yer edinmiştir. Bu sektörler;

-Taahhüt
-Gayrımenkul Geliştirme & Yatırım

2007 yılından bu yana her sene en büyük 250 uluslararası müteahhit listesine giren KAYI deneyimli ve yetenekli yönetim kadrosu, yoğun bilgi birikimi, yüksek kaliteden taviz vermeden zamanında projeleri teslim etmesi, uluslararası müşterileriyle kurduğu sürdürülebilir ilişkileriyle dünyanın önde gelen firmalarından birisidir. Farklı sektörlerde 25 profesyonel, başarılı ve yenilikçi yılı arkasında bırakan KAYI gelecek yüzyılın zorlukları için hazırdır.

English