Gayrimenkul Geliştirme & Yatırım

KAYI Gayrimenkul Geliştirme & Yatırım özellikle İstanbul ve Akdeniz Bölgesinde çevre dostu, yüksek kaliteli ve bölgeye özel gayrimenkul projelerini geliştirmek için kurulmuştur. Deneyimli ve profesyonel kadrosuyla KAYI; gayrimenkul projelerinin geliştirilmesini, işletilmesini, finansmanını, satış ve pazarlamasını ve satış sonrası faaliyetlerini üstlenmektedir. Türkiye’deki uzun yıllara dayanan deneyimden sonra, yurtdışında özellikle Rusya, Cezayir ve BAE’nde konut ve ofis kompleksleri, oteller, sosyal ve kültürel alanlarında yatırım ve geliştirme faaliyetleri yapılmıştır.

Yatırım faaliyetlerini dünya çapına yayan KAYI, Fransa’nın önde gelen otel zinciri Accor Grubu tarafından Cezayir de IBIS otellerinin inşa edilmesi ve geliştirilmesi işini üstlenmiştir. KAYI otel geliştirme projelerine ek olarak; ofis, otel, sosyal tesis ve sergileme alanlarından oluşan en son teknolojiye sahip karma kullanımlı ticari gayrimenkul projeleriyle Cezayir’de yatırım yapmaktadır.

KAYI Körfez’de müteahhitlik, gayrimenkul geliştirme ve yatırımcı olarak entegre faaliyetlere sahiptir. Yatırımcılarına iş dünyasıyla tatili bir arada gerçekleştirme fırsatı sunan, 500 adet konutu ve 5 yıldızlı oteli içeren, Ras Al Khaimah’daki insan yapımı Al Marjan Adasındaki Harbour Beach Rezidans ve Oteli KAYI’nın önemli projesidir.

ANA PROJELER

English