Taahhüt

Uluslararası büyük İnşaat firmaları arasında saygın yeri olan KAYI İnşaat, hem Türkiye’de hem yurt dışında inşaat firması olarak faaliyet gösteriyor; fizibilite, anahtar teslimi inşaat, mühendislik, tasarım ve yapım işleri, proje kontrolü, yönetim, satın alma, altyapı ve söz konusu ülkenin tüm izinlerini alma sorumluluğu gibi tüm hizmetleri üstleniyor.

KAYI İnşaat’ın ana faaliyetleri arasında endüstriyel bina, konut ve ofis kompleksleri, alışveriş kompleksleri, otel, eğitim kurumları inşaatı bulunuyor. Operasyonel ve teknik deneyimleriyle, KAYI İnşaat Accor Grubu, Marriott, Volkswagen, IKEA, Mayr Melnhof, ECE Projektmanagement, ASAL, Pirelli, Koç, Gestamp, Migros, Globus, Renault, Beko, Vestel, MEGA Grup, Koç ve Tatneft gibi uluslararası müşterileriyle güçlü ilişkiler kurdu ve başarılı Açılım ve Kalkınma Planıyla, KAYI İNŞAAT, Türkiye, Rusya, Cezayir, Kazakistan, Türkmenistan, Litvanya, Bulgaristan, Azerbaycan, Irak ve Libya gibi ülkelerde  tecrübesiyle faaliyetlerine devam ediyor.

Türkiye Müteahhitler Birliği üyesi olan KAYI ve Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001: 2008, Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001: 2004 ve İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi OHSAS 18001: 2007 sertifikalarına sahiptir.

BAŞLICA PROJELER

English